نام محصول

شیر تخلیه اتوماتیک (Drain Valve)

توضیح

درین ولو محفظه احتراق، به طور خودکار از تجمع سوخت مایع در محفظه احتراق و پوشش استاتور کمپرسور زمانی که موتور متوقف شده است جلوگیری میکند.سوخت انباشته شده در زمان توقف موتور باعث اشتعال در حین چرخه راهاندازی میشوند که منجر به شتاب کنترل نشده و سرعت به شدت بالا میشود. قابل ذکر است که تحت شرایط عادی مایعات از درین ولو به بیرون جاری نمیشوند. در اوایل چرخه راهاندازی زمانی که موتور در توقف می باشد، مسیر درین ولو به اتمسفر باز است. در این وضعیت هر نشتی تصادفی سوخت به محفظه احتراق یا پوشش استاتور کمپرسور گذری آزاد برای تخلیه از موتور دارد.
drain valve
drain valve
شیر تخلیه اتوماتیک
شیرتخلیه اتوماتیک
شیرتخلیه اتوماتیک
شیرتخلیه اتوماتیک

کاربرد‌ها

این قطعه در کمپرسورهای توربین راستون مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حین چرخه راهاندازی، فشار هوایی که از خروجی روتور کمپرسور به بیرون بر روی طرف دیگر بیلوز اعمال می‌شود، بیلوز را منبسط کرده و به تدریج شیر بسته میشود، به طوریکه فشار خروجی/ سرعت روتور افزایش می‌یابد. به طور مشابه زمانیکه موتور خاموش است، کاهش تصاعدی فشار خروجی سرعت کمپرسور اجازه میدهد که شیر به وضعیت باز برگردد.

فروش

شرکت دانش قطعه ثمین آمادگی خود را جهت ساخت انواع  شیرهای اتوماتیک مورد استفاده در صنایع مختلف را با بهترین کیفیت و ضمانت اعلام می‌دارد. جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

محصولاتمحصولات توربینی

درین ولوشیر اتوماتیکشیر تخلیهشیر تخلیه اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهخدماتتماسپروژه‌ها